طالع بینی متولدین سال خوک | طالع بینی عشق و رابطه با متولد 1374 | 86 | 62 | 50

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

طالع بینی متولدین سال خوک + طالع بینی عشق و رابطه با متولد 1374 + 86 + 62 | 50 فال عشق متولدین سال خوک 1374 و 1386 | فال و طالع بینی عاشقانه سال خوک 1386 و 1374 ، طالع بینی رابطه با متولدین سال خوک طالع بینی متولدین سال 1362 فال و طالع بینی متولدین 1350 و 1374 1386

نتیجه تصویری برای طالع بینی متولدین سال خوک | طالع بینی عشق و رابطه با متولد 1374 | 86 | 62 | 50

متولدین سال موش چه سالهایی سال خوک است؟ سال خروس برای خوک چگونه است سال میمون برای خوک چگونه است سال خوک چه سالی است متولدین سال 61 متولدین سال گربه سال 74 چه حیوانی است

 

 طالع بینی سال 1374 ( خوک )

شخصیت کلی متولدین سال خوک

افراد مشهور متولد سال خوک

مشاغل مناسب متولد سال خوک

متولدین ماههای سال خوک

رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال خوک

رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال خوک

رابطه دوستی متولدین سال خوک

رابطه شغلی متولدین سال خوک< © 2002 - 2008 Hasht.com >

ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال خوک و فرزندان متولد سالهای دیگر

شخصیت کلی متولدین سال خوک

تپلی محبوب 

خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند. می توانید به او اطمینان کنید؛ چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سو ء استفاده نخواهد کرد. او ساده، بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید، بی پناه، بی دفاع و کمی ساده لوح است.

در حقیقت خوک اجازه می دهد به آسانی فریبش دهند، اشتباهات خود را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتابهات دیگران صبور و بردبار است. او همیشه از بهترین های ورزش است. اما هرگز نمی تواند رقابت جو باشد. انصاف خوک به او اجازه نمی دهد که خود را برتر از دیگران بداند. او همواره از خود می پرسد که آیا در کارهایش صداقت لازم را داشته یا خیر.

خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند. او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند.

خوک با هوش است؛ اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند. او در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند.

خوک فروشنده درستکاری است که به سختی تن به ساخت و پاخت می دهد. او با اعتقادی آهنین، گفته های دیگران را بی هیچ پرسشی می پذیرد؛ اما در قبولاندن حرف خود به دیگران دچار مشکل است.

خوک دوست و شریکی بی همتاست. او معمولا کم حرف است؛ ولی اگر تصمیم به حرف زدن بگیرد، هیچ چیز نمی تواند مانع او شود و آن قدر پرچانگی می کند تا همه شنوندگان را خسته و هلاک کند.

خوک نیز همچون میمون با هوش و تشنه دانش است. او علاقه زیادی به مطالعه دارد و هر چه را که جلوی دستش باشد، می خواند. خوک، با معلومات به نظر می رسد؛ اما در حقیقت، بخش عمده معلومات او سطحی است. اگر او را بیازمایید، خواهید دید که طبل تو خالی است. ژاپنی ها می گویند: « خوک صورتی پهن و کله ای کوچک دارد. »

خوک پول پرست و اغلب شهوت ران است. در پشت ظاهر فریبنده و معقول او، اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است. او هر هدف، آرزو یا کاری دشوار داشته باشد، وظایف خود را با شایستگی انجام می هد. این قدرت، زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد است؛ قدرتی که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

وقتی که خوک تصمیمی بگیرد، هیچ چیز نمی تواند سد راه او شود. اما پیش از تصمیم گیری مدتی طولانی همه جوانب را می سنجد تا جای که به بی تدبیری متهم می شود. او برای رهایی از مسائل بغرنج، گاه آن قدر این در و آن در می زند که شخصیت خود را زیر سوال می برد.

هرگز از روی ظاهر ضعیف خوک درباره اش قضاوت نکنید؛ چرا که این ضعف ظاهری صرفا ناشی از صلح طلبی ذاتی اوست.

خوک دوستان اندکی دارد، اما آنان را تا پایان عمر حفظ خواهد کرد و از هیچ فداکاری در حق آنان کوتاهی نمی کند. او با دوستان برگزیده خود - که شایستگی عشق و محبت او را دارند - بسیار محترمانه برخورد می کند. 

زنان متولد سال خوک، عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند. آنان در خانه داری بی نظیرند.

شخصیت خوک، به رغم بی طرفی وی، پر تحرک و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود، یاغی نیز محسوب می شد.

او همیشه ترجیح می دهد در بحث راه فراری بیابد و وانمود کند که عقیده اش را تغییر داده است تا خود را دچار زحمت و دردسر نکند.

او تا زمانی که از شما خوشش نیاید، در صحبت را باز نمی کند و اگر لطف کند وارد گفت و گوی شود، شما را مفتخر کرده است!

خوک به ندرت به امور قضایی می پردازد و چه بهتر؛ زیرا اگر محق هم باشد، سادگی و صداقتش به ضرر او و به نفع طرف های دعوا تمام خواهد شد؛ شرقی ها می گویند: برای برنده شدن در امور قضایی، بهتر است صداقت، شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید!

خوک در هر شرایطی می تواند کار کند؛ زیرا هوشیاری و توانایی اش در انجام کارهای سخت، از او آدم موفقی می سازد؛ همچنین به علت حساسیت فراوانش، در زمینه شعر و ادبیات نیز موفق است.

خوک می تواند به آسانی به سگ ها نزدیک شود. خوک هر شغلی را که برگزیند می تواند زندگی خود را تامین کند و پول و امکانات از سر و کولش می ریزد و تا زنده است، مردم به او کمک می کنند و از همین راه، ممکن است بسیار ثروتمند شود.

در مشرق زمین، مشهور است که می گویند: مردم به خوک کمک می کنند، خوراک می دهند و او را چاق و چله می کنند تا شام بهتری برای شب سال نو داشته باشند. لذا خوک بسیار محافظه کار است و به هیچ کس اعتماد نمی کند. ممکن است این گفته درست باشد اما شکی نیست که مردم از زود باوری و سادگی خوک سو ءاستفاده می کنند.

از این حرفها درباره زندگی عشقی او نیز می گویند. او اغلب فریب می خورد، ناامید می شود، اشتباه می کند و همیشه عاشق است.

خانم خوک ها مادران بسیار خوبی هستند. به خوک ها سفارش می کنیم با متولدان سال گربه ازدواج کنند؛ چرا که بهترین راه جلوگیری از کشمکش و درگیری خانوادگی، همین است.

خوک باید از مار فاصله بگیرد، چرا که مار او را اسیر و برده خود می کند و آنچنان به دور او حلقه می زند و او را می فشارد که توان هر حرکتی را از او سلب می کند. وجود خوک برای بز مفید واقع می شود.

دوران کودکی خوک در آرامش کامل سپری می شود. در دوران جوانی انبوهی از مشکلات خانوادگی او را در بر می گیرد؛ اما خوک خجالتی و محتاط، برای حل مشکلاتش، از کسی در خواست کمک نخواهد کرد. او می کوشد خود مشکلاتش را حل کند. در واقع این پنهان ساختن مشکلات از دیگران به او صدمات فراوانی میزند زیرا هیچ کس نمی فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می زند.

اگر زاد روز او از جشن های سنتی ( عید تت ) فاصله داشته باشد، ناامیدی کمتری در کمین او خواهد بود، اما هر چه به سال نو در کشورهای آسیایی نزدیک تر باشد، با مشکلات بیشتری مواجه می شود، به او خیانت خواهد شد، مسخره اش خواهند داد و در نهایت ممکن است خورده شود!

قصه « سه بچه خوک » ریشه در این باور خرافی دارد.

طالع بینی متولدین سال خوک | طالع بینی عشق و رابطه با متولد 1374 | 86 | 62 | 50

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کن

طالع بینی چینی متولدین سال خوک 

  مورد طالع بینی چینی متولدین سال خوک از بهمن سال 1373 تا بهمن سال 1374 پدر و مادرمتولد سال خوک و فرزندان متولد سال او با که شایستگی عشق و محبت 

طالع بینی چینی - فال چینی متولدین سال خوک 

(21 رای, امتیاز میانگین: 2٫86 از 5). وقت سفارت آمریکا · تور  رابطه دوستی متولدین سال خوک با ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال خوک و فرزندان متولد سال طالع بینی چینی متولدین سال گربه (متولدین 1294-1306-1318-1330-1342-1354-1366-1378) . فال شمع · فال چای · فال گروه خونی · فال هفته · فال موفقیت · فال عشق

خدا عشق مهربونی - طالع بینی متولد سال خوک

خدا عشق مهربونی - طالع بینی متولد سال خوک  متولد سال خوک  است  او معمولا خیر بقیه را می خواهد متولدین سال خوک وقت مورد علاقه خوک ما های اخر سال است .

طالع بینی چینی - سال خوک 

طالع بینی چینی سال خوک. مشخصات کلی متولدین سال خوک. تپلی محبوب. خوک جنگ ... خوک با هوش است؛ اما در مورد مسائل مالی کند ذهن  با دوستان برگزیده خود - که شایستگی عشق و محبت او را دارند - بسیار   زنان متولد سال خوک، عاشق 

ترکیب طالع بینی چینی و هندی

 ترکیب طالع بینی چینی و هندی شخصیت سال مورد نظر باید مضربهای دوازده از سال مورد ویژگیهای متولدین سال موش  ،زرنگ ،خود خواه ٬ اقتصاد دان و برای عشق مرد متولدفروردین 

- طالع بینی سال میمون سال 1395 برای متولدین تمام ماه ها 

 به عنوان مثال اگر متولد اسفند 1363 هستید جزء متولدین سال موش طالع بینی سال 95 برای متولدین سالموش (متولدین سال های 1339، 1351، 1363، 1375، 1387)  الهه عشق امسال زیاد با  در رابطه 

مشخصات متولدین سال ها  

 مشخصات متولدین سال ها ، مشخصات متولدین سال موش ، مشخصات متولدین سال گاو ، مشخصات متولدین سال ... میمون چه در کار و چه در عشق ببر را دست خواهد انداخت و باید از مار دوری کند؛ گاو و گربه نیز با ببر سازگار نیستند ولی با سگ و اژدها و اسب می تواند رابطه خوبی داشته باشد. .... برچسب‌ها عکس نوشته فال و طالع بینی.

طالع بینی سال ها و حیوانات 

طالع بینی سال ها و حیوانات موش متولدین سالهای ,1279، 1291، 1303، 1315، 1327 حیوانی با روحیه، هوش، زیرکی، ظرافت، انعطاف پذیری، و سرزندگی سال اسب متولد ارتباطی متولدین سالهای: , 1290، 1302، 1314، 1326، 1338، 1350، 1362، 1374، 1386، 1398 

طالع بینی ماه و سال 

یعنی ممکنه کسی متولد ماهی باشه که فلان ویژگی اخلاقی منفی رو داشته اما ... رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد) ... و اما طالع بینی بر اساس سال تولد شما با متولدین چه سال هایی جور هستید؟ ... طلب ،عاشق جمع و مکانهای عمومی ،زرنگ ،خود خواه ٬ اقتصاد دان و برای عشق از همه چیز می گذرد .

طالع بینی سال بز 1394 

با طالع بینی خودتان بر اساس سال تولدتان در سال 1394 بز از اتفاقاتی که در انتظارتان ... به عنوان مثال اگر متولد اسفند 1363 هستید جزءمتولدین سال

طالع,بینی,متولدین,طالع,بینی,رابطه,متولد,...
نویسنده : بازدید : 86 تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 ساعت: 1:35